Vytvořte si velikonoční dekoraci

Naši řezníci v Třemošenské uzenině si zakládají na tradičních receptech svých předků a především na kvalitních surovinách. Žádné náhražky nebo zbytečné konzervanty! Záleží nám i na životním prostředí – proto používáme udržitelné a recyklovatelné obaly od THIMM pack‘n‘display. Jeden z nich právě držíte v ruce. Dejte mu druhý život!

  Jak na to? Začněte nádivkou!

  1. Nejprve si vychutnejte nádivku – můžete ji ohřát přímo v pečící formě (z vlnité lepenky) nebo si ji dejte jen tak za studena. Vyjměte ji z fólie a a prohřejte je v mikrovlnné nebo pečící troubě. Dobrou chuť!
  2. Pečící formu opatrně očistěte, naplňte zeminou a zasaďte do ní své oblíbené jarní květiny. Květiny můžete zalévat, pečící forma díky své konstrukci a materiálu nepropouští vodu. Při zalévání ale dbejte na to, aby voda nepřetekla přes pečící formu do truhlíku z vlnité lepenky.
  3. Připravte si vnější přebal a vykouzlete z něj jarní truhlík - z vnitřní části opatrně vyloupněte jarní motivy.
  4. Do truhlíku vložte připravenou formu s hlínou a květinami. Lepidlem přilepte připravené dekorace na potravinářské špejle a dozdobte s nimi připravený truhlík. Do připravených otvorů můžete zasunout kraslice.

  Skvělé, svou jarní dekoraci máte hotovou! 

   Více informací o našich obalech

   Obal pro přímý styk s potravinami odolný vůči vysokým teplotám

   Pečící forma THIMM Click4Tray je patentovaná konstrukce vyrobená v THIMM z vlnité lepenky foodWave® | heatproof, která je vhodná pro přímý styk s potravinami a pečení.  Díky použité speciální vlnité lepence je odolný vůči vysokým teplotám a nepropouští mastnotu. Skvěle se hodí pro použití v klasické nebo mikrovlnné troubě v domácnostech i v průmyslové výrobě.

   DIGITÁLNÍ LASEROVÝ VÝSEK - NOVÁ DIMENZE KREATIVITY

   Přebal, který si můžete proměnit na malou dekoraci, vyrobili v THIMM pack‘n‘display díky nejmodernější technologii digitálního laserového výseku. Digitální laserový výsek vlnité lepenky je v obalovém průmyslu převratná technologie, která šetří čas, náklady a designérům otevírá další prostor jejich kreativitě. Laser dokáže vyříznout konstrukce z vlnité lepenky, které byly doposud jen obtížně vyrobitelné nebo nerealizovatelné.

   Více o digitálním laserovém výseku se dozvíte na stránkách THIMM pack’n’display.